Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život ve městě > Zpravodaj > Ve Vrbně vystoupí Turbo, Anna K., Citron a Tanja

Ve Vrbně vystoupí Turbo, Anna K., Citron a TanjaVe Vrbně vystoupí Turbo, Anna K., Citron a Tanja

 

VRBNO POD PRADĚDEM | Tradiční městské slavnosti Vrbno se baví přinesou pestrý kulturní program. Široká veřejnost se může těšit na zpěváky Annu K. a Petra Koláře a kapely Citron a Turbo. Dvoudenní velkolepá akce se uskuteční v pátek 9. a v sobotu 10. června 2023.

 

Skutečně nabitý a pestrý kulturní program připravuje Město Vrbno pod Pradědem ve spolupráci s místním Kulturním, informačním a vzdělávacím centrem. Městské slavnosti Vrbno se baví proběhnou na Jesenické ulici v pátek 9. a v sobotu 10. června 2023.

 

Páteční program od 14 hodin nabídne slovenskou poprockovou zpěvačku Lady Jane, kterou na kytaru doprovodí Kešu. „O půl čtvrté zahájíme akci a v další části dne se můžete těšit například na Michala Nesvadbu s programem pro děti, popovou zpěvačku Annu K. a vystoupení taneční skupiny Kaira Dance,“ přiblížila ředitelka Kulturního, informačního a vzdělávacího centra Pavla Müllerová.

 

Večerní část obohatí česká hudební skupina Citron s představiteli československého hard rocku a heavy metalu. Jejich hostem bude rocková zpěvačka Tanja. Atmosféru později doplní motýlí vystoupení taneční skupiny Kaira Dance a od 22 hodin diskotéka pod širým nebem s DJ Culture.

 

Sobotní večer rozparádí kapela Turbo

 

Ve Vrbně se začnou bavit v sobotu už od půl dvanácté. Atmosféru rozproudí pětičlenná kapela Stanley's Dixie Street Band. Novojičínské seskupení Echo přiblíží hudební žánry jako je český pop, pop-rock, indie a electro-alternative.

 

„Sobotní harmonogram slavností jsme obohatili o doprovodný program pro děti a jejich rodiče. Například nás čeká dětské taneční vystoupení, mobilní bungee trampolíny, a hlavně přijedou Klauni z Balónkova, což se jim bude hodně líbit,“ doplnila ředitelka Müllerová.

 

Vyvrcholením letošních městských slavností bude vystoupení české rockové kapely Turbo a poprockového zpěváka Petra Koláře. Od 21.45 hodin se bude promítat letní kino.

 

Dvoudenní slavnosti moderuje Radek Vráblík. Těšit se můžete také na komentovanou prohlídku výstavy ve Střeše Rosana de Montfort, kolotoče, prezentaci města, městské knihovny (malování na kameny a šachy), Spolku Přátelé Vrbenska a Automotoklubu Vrbno v AČR. Mediálním partnerem akce je regionální zpravodajství STA Bruntálsko.

 

Článek na https://stabruntalsko.cz/ve-vrbne-vystoupi-turbo-anna-k-citron-a-tanja/

 

Autor: Zdeňka Spurná

Foto: ilustrační – STA Bruntálsko

 

TZ_STA_vrbno_se_bavi_STA_2023.pdf