Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život ve městě > Zpravodaj > Studio STA oslavilo 12 let, od Moravskoslezského kraje získalo čestné uznání

Studio STA oslavilo 12 let, od Moravskoslezského kraje získalo čestné uznáníStudio STA oslavilo 12 let, od Moravskoslezského kraje získalo čestné uznání

 

BRUNTÁLSKO, MSK | Studio STA a zpravodajství STA Bruntálsko letos oslavilo 12. výročí od svého založení. Od Moravskoslezského kraje získalo Čestné uznání za společenskou odpovědnost za rok 2022.

 

Před 12 lety, dne 18. května 2011, byla založena společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. (www.studiosta.cz) a vzniklo online zpravodajství STA Bruntálsko (www.stabruntalsko.cz).

 

„Jsem velmi ráda, že se nám za uplynulých 12 let podařila vybudovat multimediální společnost, která významně podporuje rozvoj regionu a přináší každodenní aktuální zpravodajství. Soustředíme se na ČR, Moravskoslezský kraj – Bruntálsko, Krnovsko, Rýmařovsko, Vrbensko, Osoblažsko a Opavsko. Propagujeme činnost neziskových a jiných zájmových organizací. Spolupracujeme s naším polským partnerem Nyskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne (Nowiny Nyskie),“ přiblížila ředitelka společnosti Zdeňka Spurná.

 

„Děkuji všem našim čtenářům, fanouškům, spolupracovníkům a partnerům, kteří se každodenně podílí na dílčích aktivitách a rozvoji celé společnosti a regionálního zpravodajství. Těším se na další společné cíle a podporu našeho regionu,“ doplnila ředitelka Spurná.

 

Čestné uznání za společenskou odpovědnost za rok 2022

 

Moravskoslezský kraj dne 9. května 2023 udělil Čestné uznání za společenskou odpovědnost za rok 2022 za přijetí a realizaci myšlenek společenské odpovědnosti v oblastech sociální, ekonomické a enviromentální v kategorii – Mikropodniky, živnostníci a spolky organizaci Studio STA – multimediální agentura o.p.s. Dekret svým podpisem stvrdil hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

 

„Velmi mě těší, že naše společnost po 12 letech získala významné čestné uznání. Je to ocenění pro nás pro všechny a potvrzuje to kvalitu společnosti a všech činností a aktivit, které odvádíme pro náš bruntálský region a Moravskoslezský kraj. Děkujeme!“ v závěru řekl zakladatel společnosti Studio STA – multimediální agentura o.p.s. Radek Vráblík.

 

Článek na https://stabruntalsko.cz/12-let-studio-sta/

 

TZ_STA_12_let_Studio_STA_2023.pdf