Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život ve městě > Zpravodaj > ONLINE HLASOVÁNÍ - Rozhodněte o jedné vítězné fotografii!

ONLINE HLASOVÁNÍ - Rozhodněte o jedné vítězné fotografii!Rozhodněte o jedné vítězné fotografii! Fotosoutěž hledá oblíbené česko-polské místo, začalo hlasování online

 

BRUNTÁLSKO, NYSA | Pozor! Hledáme vaše oblíbené česko-polské místo. O jedné vítězné fotografii rozhoduje široká veřejnost. Hlasuje se online. Prohlédněte si fotogalerii, nejoblíbenější fotku označte „lajkem“. Hlasování probíhá do pondělí 3. října 2022 do 18 hodin.

 

V rámci projektu „Česko-polská cesta po regionu“ se uskutečnila fotografická soutěž „Moje oblíbené místo“, do které se přihlásilo 41 soutěžících. Fotosoutěž byla určena pro širokou veřejnost z Moravskoslezského kraje a Opolského vojvodství. Nyní dáváme prostor všem lidem, kteří svým „lajkem“ mohou rozhodnout o jedné z vítězných fotografií.

 

Stačí si prohlédnout fotogalerii všech přihlášených soutěžních fotografií na naší facebookové stránce zpravodajství STA Bruntálsko a dát „lajk“ jakékoliv z nich. Fotogalerii najdete zde – https://www.facebook.com/stabruntalsko/posts/pfbid09qsZXSbKmn4WsywQubu3ZH33DYbwFUujCEmriZYDK4QEckwvsW8bw3KHAEschJWLl. Hlasování probíhá do pondělí 3. října 2022 do 18 hodin.

 

 

Česko-polská cesta po regionu

Společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. (zpravodajství STA Bruntálsko) a Nyskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne (Nowiny Nyskie) realizují společný projekt „Česko-polská cesta po regionu / Czesko-polska droga przez region“, který je financovaný z prostředků Evropského fondu pro Regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Praděd z Programu INTERREG V-A.

 

V rámci projektu se realizují společná setkávání, fotografická soutěž „Moje oblíbené místo“ pro veřejnost z Moravskoslezského kraje a Opolského vojvodství, prezentace šesti multimediálních výstupů (sklářství, pivovarnictví, život na farmě, řezbářství, Osoblažská úzkokolejka a Slezská Harta) a slavnostní večer s vyhlášením výsledků fotosoutěže.

 

Více na https://stabruntalsko.cz/rozhodnete-o-jedne-vitezne-fotografii-fotosoutez-hleda-oblibene-cesko-polske-misto-zacalo-hlasovani-online/

 

TZ_CZ_PL_STA_cesta_po_regionu_foto_soutez_online_hlasovani_2022.pdf

ilustracni_foto_STA.jpg