Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život ve městě > Zpravodaj > Mezinárodní automobilové závody Vrbenský vrch 2022 už tento víkend!

Mezinárodní automobilové závody Vrbenský vrch 2022 už tento víkend!Datum konání:
16.7.2022
Datum ukončení:
17.7.2022

Mezinárodní automobilové závody Vrbenský vrch 2022 už tento víkend!

 

VRBENSKO | Automotoklub České republiky ve Vrbně pod Pradědem slaví 70 výročí. U této příležitosti už tento týden pořádá tradiční velkolepou akci Vrbenský vrch – devátý ročník Mezinárodního mistrovství závodů automobilů do vrchu, který je spojený s Mistrovstvím České republiky, Maverickem Hill Climb Czech a Českou trofejí.

 

Vrbenský vrch odstartuje na silnici mezi Vrbnem pod Pradědem, rozcestím nad Karlovicemi a Pustou Rudnou. „Očekáváme přes 100 závodních aut. Jezdci se sjedou z různých koutů České republiky. Také přijedou ze Slovenska, z Rakouska a Německa,“ informoval Martin Pleva z Automotoklubu České republiky ve Vrbně pod Pradědem.

 

Nebude chybět ani doprovodný program. „Na sobotní večer jsme u vrbenské hasičské stanice připravili speciální kulturní program pro širokou veřejnost. Od 18 hodin vás čeká kapela Abba revival, Kabát revival a diskotéka s DJ. Na neděli jsou nachystané vyhlídkové lety vrtulníkem,“ doplnila ředitelka KIV Vrbno pod Pradědem Pavla Müllerová.

 

Přijďte na Vrbenský vrch fandit a podpořit automobilové závody. Už tento víkend v sobotu 16. a neděli 17. července 2022. Každý den od 8 hodin je start tréninků, ve 12 hodin startují závody. Těšíme se!

 

Článek - https://stabruntalsko.cz/video-mezinarodni-automobilove-zavody-vrbensky-vrch-2022-uz-tento-vikend/

 

Link na video ke sdílení - https://www.facebook.com/stabruntalsko/videos/565921481738891/

Mezinárodní automobilové závody Vrbenský vrch 2022