Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život ve městě > Zpravodaj > Česko-polská cesta po regionu tentokrát přiblížila přehradní nádrž Slezskou Hartu.

Česko-polská cesta po regionu tentokrát přiblížila přehradní nádrž Slezskou Hartu.Video - https://youtu.be/Niyaq_TYmPIČesko-polská cesta po regionu zavítala na Slezskou Hartu

 

BRUNTÁLSKO, NYSA (FOTO, VIDEO) | Česko-polská cesta po regionu tentokrát přiblížila přehradní nádrž Slezskou Hartu. Dozvíte se zajímavosti z vodohospodářské oblasti, ale i o zdejším cestovním ruchu.

 

Česko-polská cesta po regionu pokračuje dále. Od řezbáře v Jiříkově se vydala k vodě. Přiblíží tak přehradní nádrž Slezskou Hartu, která byla vybudována v období let 1987 až 1997. Dozvíte se zajímavosti o tom, k čemu slouží celé vodní dílo, injekční štola a mokrá věž. Z vodohospodářské oblasti se nakonec přesuneme za cestovním ruchem a navštívíme velkou elektroloď.

 

Přinášíme tak další zajímavou cestu, už pátý díl. Podívejte se na video!

 

 

Česko-polská cesta po regionu

Společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. (zpravodajství STA Bruntálsko) a Nyskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne (Nowiny Nyskie) realizují společný projekt „Česko-polská cesta po regionu / Czesko-polska droga przez region“, který je financovaný z prostředků Evropského fondu pro Regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Praděd z Programu INTERREG V-A.

 

V rámci projektu se realizují společná setkávání, fotografická soutěž „Moje oblíbené místo“ pro veřejnost z Moravskoslezského kraje a Opolského vojvodství, prezentace šesti multimediálních výstupů (sklářství, pivovarnictví, život na farmě, řezbářství, Osoblažská úzkokolejka a Slezská Harta) a slavnostní večer s vyhlášením výsledků fotosoutěže.

 

Více na https://stabruntalsko.cz/cesko-polska-cesta-po-regionu-slezska-harta/

 

Video - https://youtu.be/Niyaq_TYmPI

 

TZ_CZ_PL_STA_cesta_po_regionu_slezska_harta_2022.pdf

 

cesko_polska_cesta_po_regionu_slezska_harta_foto_STA_2022-1.jpg