Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život ve městě > Zpravodaj > Andělská Hora - Sportovní den mládeže - 18.10.2023 - TISKOVÁ ZPRÁVA

Andělská Hora - Sportovní den mládeže - 18.10.2023 - TISKOVÁ ZPRÁVASportovní den mládeže s TAJV v Andělské Hoře

Ve středu 18.10.2023 se uskutečnil 4. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Andělské Hoře v tělocvičně ZŠ pro žáky školy a místní děti. Sportovní akce TAJV v Andělské Hoře patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Modráci“, který byl tvořen z členů Michal Brablec, Anastasia Stadnyk, Aleš Svoboda, Michaela Adámková, Josef Krajčovič, Adam Kubičík, Petr Rozsypal, Zuzana Krajčovičová, Natálie Náplavová, Sofie Polášková, Jiří Franc, Sabina Kepštová, Vendula Baďurová a Tomáš Černota. Finalisté postupového turnaje v Andělské Hoře získali vítězné medaile, upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Andělské Hory nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Andělská Hora a Moravskoslezský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Andělské Hoře byl zrealizován za podpory města Andělská Hora, Moravskoslezského kraje a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

www.tajv.cz

 

Sportovní den mládeže s TAJV v Andělské Hoře - tisková zpráva 2023.pdf